2_zw

Znacie to uczucie nieokiełzanej radości na myśl o czymś, co kochcie? To właśnie czujemy do pięknych wnętrz i siebie nawzajem. Naszą pasją jest projektowanie architektury mieszkaniowej, inspirowanie, poszukiwanie nowych rozwiązań i niestandardowych połączeń. Uwielbiamy piękne wnętrza i nimi właśnie chcemy się z wami dzielić.

Wnętrzologia to miejsce dla osób, które pragną mieszkać ładnie, funkcjonalnie oraz zgodnie z własnym gustem. Wierzymy, że z pasji i miłości powstają piękne rzeczy, dlatego chcemy podzielić się z Wami naszymi pomysłami, inspiracjami i radami, jak stworzyć przestrzeń pasującą do Was i Waszych domowników.

Skupiamy się przede wszystkim na wnętrzach niewielkich, dobrze zaprojektowanych, ułatwiających codzienne życie. Lubimy małe-wielkie zmiany i niskobudżetowe metamorfozy o niebanalnym efekcie. Chcemy, abyście z nami zmieniali swoje otoczenie na lepsze. Pokazujemy Wam, gdzie możecie znaleźć ciekawe dodatki i meble, które nadadzą Waszemu mieszkaniu nowego charakteru. Wyszukujemy dla Was najlepsze projekty DIY w sieci i zachęcamy do pobudzenia kreatywności. Pomagamy urządzić domowe przestrzenie od kącików do pracy w salonie, przez tymczasowe studenckie stancje, po pierwsze własne mieszkania.