Witaj!

.

Witaj! Ogromnie się cieszę, że tutaj trafiłaś. Mam nadzieję, że spodoba Ci się na WNĘTRZOLOGII i zostaniesz ze mną na dłużej.

Mam na imię Katarzyna i zajmuję się tworzeniem przyjaznych przestrzeni do życia. Po godzinach szerzę WNĘTRZOLOGIĘ, czyli naukę o projektowaniu wnętrz.

Po co stworzyłam ten termin?

Ponieważ zamierzam dzielić się tutaj moją wiedzą i doświadczeniem związanym z projektowaniem wnętrz. Tak od podstaw, dla kompletnych projektowych żółtodziobów. Pokażę podstawy- fundamenty, na których warto budować projektową przyszłość. Przeprowadzę Cię też krok po kroku przez blaski i cienie życia architekta wnętrz, aby pokazać, że projektowanie nie do końca wygląda tak różowo, jak w programach typu „Danuta was urządzi”.

Dlaczego?

Pamiętam swoje początki w tej branży. Byłam świeżo po studiach, sądziłam że podbijam świat, a byłam… kompletnie zielona. Torowałam sobie drogę do wiedzy powoli i z mozołem. Uczyłam się na własnych, nierzadko bolesnych, błędach. Przeżywałam wiele rozterek, załamań i rozczarowań. Nie rozumiałam, dlaczego studia nie przygotowały mnie do prawdziwego życia. Naprawdę dużo bym dała, aby ktoś wytłumaczył mi wtedy, co z czym i dlaczego.

Chcę Ci zatem pokazać krok po kroku, na czym polega projektowanie wnętrz, z czym się wiąże i jak wygląda życie architekta. Mam nadzieję, że uda mi się przybliżyć podstawy projektowania i wszystko, co z nim związane osobom, które zastanawiają się, czy wkroczyć na ścieżkę projektową.

Dam Ci fundamenty. Pokażę co nieco zza kurtyny. A Ty zdecydujesz, co z tym zrobić dalej.

Gotowa?

Zaczynamy!

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *