Pokój dziecięcy to wyjątkowo wdzięczne, ale i nie najprostsze wnętrze do zaaranżowania. Potrzeby, jak i upodobania maluchów zmieniają się niezwykle szybko. W kolejnych postach z chęcią podzielimy się wskazówkami i pomysłami na ciekawe rozwiązania, bo temat wart jest ugryzienia z kilku stron. Na początek jednak garść inspiracji od Le Hang Le.

To cztery wesołe, ale i wyważone aranżacje. Charakteryzują się spójną, wielobarwną kolorystyką, doskonale pasującą do wieku ich mieszkańców. Pokoje będą dobre dla dzieci w okresie wczesnoszkolnym, które nie wyrosły jeszcze zupełnie z kolorowego świata zabaw, ale potrzebują już przestrzeni do nauki. Waszą uwagę pewnie zwrócą dość szerokie łóżka, które rzadziej stosuje się w takich, szczególnie niewielkich metrażem, pomieszczeniach. Jeśli jednak mamy miejsce i środki, dlaczego nie zapewnić dziecku wygodnego królestwa snu, odbiegając od standardowych 90 cm?

pokój dziecięcy pokój dziecięcy pokój dziecięcy pokój dziecięcy pokój dziecięcy pokój dziecięcy pokój dziecięcy pokój dziecięcy pokój dziecięcy

Zdjęcia pochodzą ze strony: Behance